0
0
8 сентября, 10:09
Иван Оберемко
порно актер в Стройка

Доброе утро! Электронному декларировнаию — (быстрогадвигающаяся, быстрее чем безвизовый режим, очередная, какая там уже по счету?) пизда.

Як вбивають норми Закону "Про запобігання корупції" щодо е-декларування руками депутата Тетяна Донець >>>

1. Знищується обов'язок декларувати нерухомість, яку декларант чи члени його родини використовують. Пропонується, щоб дані підтягувалися із відомостей Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

В цьому ж пункті втрачається згадка про "незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке майно [нерухомість]". Іншими словами, квартира Насірова може спокійно очікувати на свого "користувача".

2. Зникає обов'язок декларувати вартості майна на дату набуття його у власність, володіння або користування.

3. Знищується обов'язок зазначення всіх співвласників майна, якщо воно перебуває на праві спільної власності. Дані будуть автоматично підтягуватимуться із відомостей Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

4. Дані про об'єкт незавершеного будівництва, що перебувають у декларанта у спільній власності з іншою особою, будуть надаватися у випадку письмового запиту НАЗК.

5. Дані про транспортні засоби не вносяться декларантом, а будуть автоматично відображатися із Єдиного держреєстру МВС України.

Іншими словами, якщо підлеглі Авакова внесли недостовірну інформацію, то декларант може полегшено видихнути і не декларувати свій Audi Q7.

6. У разі, якщо рухоме майно перебуває у спільній власності інформацію про співвласників цього майна декларант надаватиме тільки за письмовим запитом НАЗК, а не в обов'язковому порядку.

При цьому зникає згадка, що транспортний засіб може перебувати у користуванні чи володінні декларанта. Просто зникла така вимога декларувати користуванням сусівським Audi Q7.

7. Про цінні папери, що передані в управління іншій особі, відомості будуть надаватися лише після письмового запиту НАЗК.

8. Якщо сьогодні потрібно декларувати дані щодо юридичних осіб, бенефіціарним власником (контролером) яких є декларант або члени його родини, то після “правок Донець” ці дані будуть автоматично "підтягуватися" із Єдиного держреєстру юросіб, ФОПів та громадських формувань.

Як показує практика, толку з цього нуль цілих і одна мільйонна.

9. Вводиться поняття "додаткові блага", під що підпадатиме - вартість безоплатно отриманого навчання, стажування, проживання, майна та харчування, безоплатне використання житла, транспорту, інших об’єктів матеріального або нематеріального майна.

Таким чином, передають привіт тим службовцям, які співпрацюють з громадськими та міжнародними організаціями.

10. Подарунки будуть декларуватися лише у тому разі, якщо їх вартість буде перевищувати 10% доходу, отриманого декларантом за звітній рік.

11. Не потрібно буде декларувати грошові кошти (грошові кошти, банківські рахунки, внески до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, позичені третім особам, а також банківські метали), якщо їхня сукупна вартість не перевищуватиме граничну суму розрахунків готівкою, яка встановлюватиметься на 1 січня звітного року.

Раніше сума мала перевищувати 50 мінімальних зарплат.

12. Не потрібно декларувати фінансові зобов'язання. Взагалі. На сьогодні пункт 9 передбачає обов'язок декларувати усі відомості щодо фінансових зобов’язань, до них включають дані про вид зобов’язання, його розмір, валюту зобов’язання, інформацію про особу, стосовно якої виникли такі зобов’язання.

13. Якщо раніше видатки та правочини, вчинені у звітному році, мали б декларуватися у випадку перевищення 50 мінімальних зарплат, то за пропозицією Донець це правило має змінитися на "перевищення граничної суми розрахунків готівкою, яка встановлена на 1 січня звітного року".

14. Сьогодні декларант зобов'язується внести дані, що член родини відмовився надати будь-які відомості чи їх частину для заповнення декларації, при цьому також має відобразити всю відому йому інформацію про такого члена родини. Нардеп "вбиває" обов'язок повідомляти про такого члена родини, ніби цієї людини взагалі не існує.

15. Додано норму про облік та оприлюднення декларацій. Тепер це звучатиме наступним чином:

"Оприлюднення декларацій здійснюється шляхом відображення на офіційному веб-сайті Національного агентства інформації про час сформування суб’єктом декларування декларації, узагальненої інформації про отриманий дохід за звітний рік, розмір сплачених податків, суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, перерахованих (переданих) як благодійна допомога фізичним особам і неприбутковим установам та організаціям.".

16. Закривають відкритий онлайн-доступ до Єдиного держреєстру декларацій чиновників, залишивши можливість проглянути інформацію лише для суб'єкта декларування.

17. Декларація може бути частково чи повністю відображена у відкритому реєстрі лише за заявою декларанта.

Можна з упевненістю констатувати, що влада налаштована серйозно понівечити систему е-декларування, залишившя способи для ручного управління через своїх “агентів” в НАЗК та МВС.

Нагадаю, що 6 вересня народним депутатом від "Народного Фронту" Тетяною Донець був поданий закон, яким пропонується внести зміни до Закону "Про запобігання корупції" в частині, що стосується системи е-декларування.

P.S. На фото Тетяна Донець з сумкою Birkin by Hermes, яка коштує від 12 000 до 200 000 доларів США.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться