0
0
14 ноября, 13:11
Поліція охорони

Факти з історії: Черкаська область

Наказом Управління Міністерства внутрішніх справ в Черкаській області в 1954 році було оголошено про організацію в області позавідомчої сторожової охорони.

На першому етапі були створені бригади охорони, в функції яких входила охорона державного майна на ринках та вулицях міст, а також забезпечення охорони громадського порядку.

На другому етапі розвитку Державної служби охорони в підрозділах вводились посади молодших інспекторів охорони. Саме тоді новостворена служба почала брати під охорону заводи, фабрики та інші державні підприємства і установи. З цього часу чисельність охорони підприємств поступово передавалась підрозділам позавідомчої сторожової охорони при органах міліції, на які покладались обов'язки по охороні об'єктів різного відомчого підпорядкування.

У наступні роки підрозділами позавідомчої охорони проводились заходи зі зміцнення матеріально-технічної бази, у тому числі вдосконалення та поліпшення організаційної структури, поширення діапазону її діяльності, надійності та значному здешевленню послуг на основі впровадження нових технічних засобів охоронної сигналізації.

#Черкащина #Черкаси #Черкаськаобласть #поліція #нацполіція #поліціяохорони #Україна #поліціязнародом #історія #факт #фактзісторії #фактизісторії

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться