0
0
14 ноября, 13:11
Mikheil Saakashvili

Юлія Марушевська і її команда пішли з Одеської митниці.
У Президента й уряду був вибір: або молода ідеалістична та ефективна команда, або Насіров. Вони обрали Насірова і потоки.
Нам не дали довести до кінця проект Відкритого митного простору, тому що це означало б кінець митних корупційних потоків, але Юля змогла головне - вперше в історії Одеси і на єдиній митниці в теперішній Україні не було корупції. Ми довели, що це можливо і спасибі за це молодій, відомій на весь світ активістці Майдану.
Як працювала Юля потрібно запитати у бізнесменів, що мають справи з митницею. Всі вони підтвердять, що це була найкраща митниця на їх пам'яті, повністю вільна від корупції. Вона вперше провела прозорі конкурси, набравши багато чесних нових людей, ввела принцип єдиного вікна, ми разом дали відсіч горіховій мафії та зруйнували перепони, створені Насіровим для імпорту машин. Дякую Юлії Марушевській, Семену Кривоносу та їх команді.
Нехай корупціонери та бариги у владі не радіють, вона пішла, щоб скоро повернутися і остаточно навести порядок!

Юлия Марушевская и ее команда ушли с Одесской таможни.
У Президента и правительства был выбор: или молодая идеалистичная и эффективная команда, или Насиров. Они выбрали Насирова и потоки.
Нам не дали довести до конца проект Открытого таможенного пространства, потому что это означало бы конец таможенных коррупционных потоков, но Юля смогла главное - впервые в истории Одессы и на единственной таможне в теперешней Украине не было коррупции. Мы доказали, что это возможно и спасибо за это молодой, известной на весь мир активистке Майдана.
Как работала Юля нужно спросить у бизнесменов, имеющих дела с таможней. Все они подтвердят, что это была лучшая таможня на их памяти, полностью свободная от коррупции. Она впервые провела прозрачные конкурсы, набрав много честных новых людей, ввела принцип единого окна, мы вместе дали отпор ореховой мафии и разрушили перепоны, созданные Насировым для импорта машин. Спасибо Юлии Марушевской, Семену Кривоносу и их команде.
Пусть коррупционеры и барыги во власти не радуются, она ушла, чтобы скоро вернуться и окончательно навести порядок!

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться