0
0
20 декабря, 16:12
ДСНС України

20 грудня Голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський передав нову спеціальну та аварійно-рятувальну техніку рятувальникам Донеччини.

Підрозділи Головного управління ДСНС області отримали спеціалізований автобус та оперативно-рятувальний автомобіль. Нова техніка дозволить швидко доправляти особовий склад до місця виникнення надзвичайних подій та ситуацій, а також у разі потреби проводити евакуацію громадян з населених пунктів області.

Після церемонії вручення відбулася презентація системи відеоконференцзв’язку між Головним управлінням та його підпорядкованими підрозділами на території області. Система створена за фінансової підтримки Донецької обласної державної адміністрації. В залі засідань Головного управління ДСНС відбулось тестове включення студій м. Маріуполь — м. Волноваха. Створення цієї системи дасть можливість більш ефективно та оперативно вирішувати питання, пов’язані із захистом населення та території області від надзвичайних ситуацій.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться