121
21
20 ноября, 17:11
Віктор Балога

Керівництво держави по всьому світу розповідає, що Крим - український і ми його повернемо. З точки зору популізму, влада робить все правильно. Але з огляду на результат – це злочинна бездіяльність.

Не говорю, що нам потрібно відмовитися від Криму. Навпаки, потрібно діяти, а не лише посипати голову попелом. Цей Президент Крим не поверне. Це наша гірка правда і він її добре знає.

Але замість того, щоб підтримувати українців, татар та тих, хто живе на півострові і сумує за Україною, ми влаштовуємо лише різні блокади і підрив електромереж для окупанта, але не даємо нічого взамін тим, хто налаштований проукраїнськи? Де обіцяне Міністерство у справах Криму? Де пільгові умови для вступу студентів з АР Крим в українські університети? Де культурні центри і підтримка громадських організацій?

З позиції сили ми не отримаємо перемоги на цьому напрямку. Але реальна робота підміняється вибухами на лініях електропередач, мета яких – відволікти увагу людей від головних проблем держави. А це – некомпетентність, цинізм, корумпованість української влади, яка довела людей до бідності і в питаннях демократії не так вже й далеко втекла від кримських самозванців.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться