213
61
20 ноября, 10:11
Віктор Балога

Президент Порошенко хотів бачити на Закарпатті демократичну коаліцію, про що він говорив мені особисто і потім повторив це публічно.

В моєму розумінні, демократичною може називатися та коаліція, у якій немає «Опозиційного блоку», бандитів і колишніх членів Партії регіонів. Якщо говорити конкретно про Закарпатську обласну раду, то така коаліція можлива у форматі партій «Єдиний Центр», яка зайняла перше місце на виборах, БПП «Солідарність», якщо вона вважає себе демократичною, «Батьківщини» і «КМКС» Партії угорців України,

А Петро Порошенко, як виявилося, демократичною вважає коаліцію БПП з «Відродженням» і «Опозиційним блоком». Заради такої «демократії» авторитарна Банкова готова ламати кабінки для голосування і «мінувати» сесію Закарпатської обласної ради, що ми вчора спостерігали.

Пане Порошенко, розумію, що телевізор повністю під Вашим контролем і більшість українців не в курсі, що ви водите дружбу з «регіоналами» і влаштовуєте погроми на першій сесії Закарпатської обласної ради. Вам здається, якщо про це не говорять в київських маршрутках і вінницьких трамваях, то це не є проблемою для Вас особисто.

Але громада Закарпаття все прекрасно розуміє і без телевізора. Люди бачать, хто Ваші друзі, помічають, що контрабанду почали возити приватними літачками, і яку роль в цьому процесі грають призначені Вами чиновники. Ви продовжуєте налаштовувати проти себе цілу область, у якій Вас і так не дуже люблять.

Вам весь світ говорить, що потрібно побороти корупцію, то чому Ви скуповуєте депутатів і роздаєте посади, коли Вашій з бандитами коаліції не вистачає голосів? Сьогодні Ви очолюєте цю корупцію. І той цирк, який вчора в Ужгороді влаштували Ви з «Опозиційним блоком», відбувався на очах у консула Угорщини, з чим окремо хочу Вас привітати. Ви на правильному шляху. Але це Ваш вибір і Вам нести за нього відповідальність.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться