14
0
22 августа, 12:08
Маєш Право Знати - Бровари

Всім доброго дня, ми повернулися! Життя на місці не стояло, за два тижні в місті відбувалися різні важливі події. Нагадуємо, аби ви були у курсі:

1. ПРОЗОРРО, Міський голова після тиску на нього, після проведеного активістами та опозиційними броварськими депутатами мітингу, після візиту в місто всеукраїнських ЗМІ видав розпорядження, згдіно якого у Броварах відтепер закупівля за бюджетні кошти робіт, послуг та товарів вартістю від 10 000 грн відбуватиметься через систему Прозорро. Це не подолає остаточно корупцію, але дасть громаді дієвий механізм моніторингу та контролю дій влади.

2. ДНЗ "КАЗКА". Уперше в Броварах відбувся конкурс на керівника навчального закладу, в складі конкурсної комісії були депутати, представники громадськості, представники управління освіти. Обирали керівника для нового садочку "Казка", що скоро відкриється у Лісовому кварталі. Участь у конкурсі взяли лише дві претендентки, перемогу отримала вчитель-методист ДНЗ "Катюша" Валентина Сильвертюк. У громади, зокрема Громадської ради при управлінні освіти, були зауваження до проведення конкурсу, але в цілому сам факт конкурсу оцінюється як позитивний крок.

3. ЛІСОПАРК НА СИМОНЕНКА. Цієї зими "Маєш право знати" багато писало про намір збудувати на розі вулиць Чорновола і Симоненка, в районі Лісового та Зеленого кварталів ще 4 висотки. Тоді місцеві жителі зверталися до міського голови, виходили на мітінги проти вирубування дерев та за збереження лісопарку, облаштування там скверу. Останнім часом питання знову вийшло на порядок денний: 11 серпня міськвиконком надав дозвол "Альянс-Новобуду" зрізати більше 200 дерев для будівництва багатоповерхівок на цій ділянці. Це знову викликало обурення громади, мешканці провели мітинг, на якому були присутні депутати і чиновники, зокрема заступник мера Григорій Голубовський. Андрій Саук, депутат, закріплений, за цим округом, взяв на себе обов'язок скликати з цього приводу позачергову сесію.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться