7
0
18 февраля, 19:02
УНИАН

Найголовніше в УНІАН за 18 лютого: довічне ув'язнення, підрахунки у Лаврова, оцінка від послів, простягнута рука Яценюка

Сьогодні найбільшу увагу наших читачів привернуло продовження історії погоні зі стрільбою у Києві. Як стало відомо, поліцейському, який застрелив 17-річного підлітка, загрожує довічне ув'язнення.
http://www.unian.ua/…/1269351-smertelna-pogonya-za-bmw-odno…

У Кремлі, як відомо "немає" власних проблем, окрім як "турбуватися" за інших. Цього разу там задалися питанням, чи достатньо коштів США виділяють Україні на боротьбу з російською агресією. Що підрахували у Лаврова дізнаєтесь за посиланням.
http://www.unian.ua/…/1269207-u-mzs-rosiji-divuyutsya-scho-…

Посли Канади, країн Євросоюзу і США оцінили досягнення України після Майдану. В один голос вони підкреслили необхідність інтенсивнішого проведення реформ. Посол Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер констатував метафорично, що "поки дьогтю в бочці більше, ніж меду".
http://www.unian.ua/…/1269061-posli-kanadi-evrosoyuzu-i-ssh…

Яценюк заявив, що його рука простягнута Порошенку та його фракції, і що "всі мають забути старі образи та жити в мирі". Як вам таке?
http://www.unian.ua/…/1269116-vsi-mayut-vzyatisya-za-ruki-i…

Закриває наш сьогоднішній рейтинг заклик Ради до міжнародного співтовариства продовжувати чинити тиск на Російську Федерацію як країну, що грубо порушує цілу низку міжнародних домовленостей.
http://www.unian.ua/…/1268784-rada-zaklikala-mijnarodne-spi…

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться