20
1
20 декабря, 16:12
Вячеслав Аброськин
Начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області в Головне Управління Національної поліції в Донецькій області

До поліції Донеччини з початку року надійшло 1142 повідомлення від неповнолітних. Найбільше телефонували підлітки 14-18 років - 74%.

Це особливі звернення на лінію "102" і саме від дій наших операторів залежить чи встигнуть поліцейські надати необхідну допомогу. В новому Єдиному аналітичному сервісному центрі співробітники поліції пройшли відповідні інструктажі щодо прийому звернень від дітей. Але свої практичні навички здебільшого будуть здобувати вже на робочому місці. Бо усе передбачити неможливо.

У разі виникнення будь-якої ситуації, коли за розумінням дитини їй потрібна допомога, діти Донеччини мають телефонувати "102" до поліціі. Про це ми розповідаємо під час кожної зустрічі з дітьми і в навчальних закладах, і коли діти приходять до нас на екскурсії. Поліцейські завжди прийдуть на допомогу дітям.

Також сьогодні під час відеоселекторної наради з керівниками територіальних підрозділів поліції Донеччини поставив завдання взяти на особистий контроль та перевірити всі неблагополучні сім'ї, де існує ймовірна загроза безпеці для дітей. Закликаю долучитися всі причетні служби, зокрема соціальних працівників, спеціалістів служб у справах дітей та посадовців місцевого самоврядування. У питаннях безпеки дітей не може бути ставлення "це не наша компетенція".

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться