196
41
21 июля, 05:07
Pavlo Nuss
Работает в Політичний аналітик, оглядач.

ФСБ скористається "Віче Яроша".
"Правий Сектор" анонсував проведення в столиці акцію протесту "геть владу зрадників".
На моє переконання, ця політична та деструктивна, антидержавна акція протесту створюється за замовленням вищих олігархічних груп, які не зацікавленні в проведенні деолігархізації та демонополізації, введення в дію змін до Конституції (децентралізація).
Важливо, що під час проведення цього так званого віче, можливе застосування зброї в рамках провокацій, і не виключно, що подібний сценарій вже прописаний в офісі ФСБ РФ. Тотальна дестабілізація внутрішньополітичної ситуації в країні важлива саме для Кремля для реалізації жахливого сценарію, яка остаточно може розпочати процес дезінтеграції України як держави. З протестів, тим паче з застосування насилля та зброї, розпочати процес повалення демократичної влади, і в результаті і розвалу України руками внутрішньої агресії та представників радикально налаштованих та фінансово вмотивованих олігархами, Росія має абсолютну та унікальну можливість перейти до імплементації концепції Владислава Суркова, яка передбачає не тільки локальний сепаратизм, але й повне повернення Україну в зону політичного та економічного диктату Москви.
Це не залякування, а цілком передбаченні кроки агресора. Тому, для уникнення такого сценарію, ПС та її військово-політичні лідери мають негайно повернутися до принципів ведення цивілізованого діалогу з владою, і уникнути провокацій, які призведуть до найтрагічніших наслідків в сучасній історії України та всього регіону.
Нагадаю, українофоб, російській відеоблогер "Rasstriga" закликав Дмитра Яроша повалити законно обрану українську владу шляхом військового перевороту.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться