35
2
20 ноября, 10:11
Тетяна Монтян
Работает в Інфопорн и Адвокат

ОСЬ ТАКІ ПОГРОЗИ (РЕЙТЕРС)

Саме відео навскідку не знайшла - всі лише кажуть, що воно є - http://video.foxnews.com/…/new-isis-video-threatens-to-blo…/

===Ісламські бойовики випустили нове відео в четвер, в якому погрожують підірвати Білий дім за допомогою терористів-смертників і автомобілів з вибухівкою, та обіцяють провести ще більше атак на Францію.

Шестихвилинне відео вітає атаки на Париж, здійснені минулого тижня.
Ця остання погроза надійшла через день після того, як воєнізоване угрупування випустило відеозапис краєвидів Нью-Йорка, припускаючи, що вони також будуть також мішенями.

Ісламська Держава, яке контролює велику територію в Сирії та Іраку, взяла на себе відповідальність за останні напади в п'ятницю в Парижі, в ході яких були вбиті 129 чоловік.

Директор ФБР Джеймс Комі заявив в четвер, що він не був у курсі щодо будь-яких заслуговучих на довіру загроз атак на США "Паризького типу".
Прес-секретар Держдепартаменту Джон Кірбі заявив CNN, що відео в четвер розглядалося з метою визначити його "правдивість". "Всі тут в уряді США сприймають ці загрози всерйоз", - сказав він.

Департамент США з національної безпеки не відразу відреагував на прохання про коментар щодо відео.

Відео починається з телевізійних новин - записів нападів Париж, а потім показує двох бойовиків, які промовляють на камеру.

Відео під назвою "Париж перед Римом" показує бойовика Ісламської держави, який погрожує знищити французькі пам'ятники та обіцяючи атакувати Білий дім.

"Ми його підірвемо так само, як ми підірвали ідолів на цій добрій землі" - говорить бойовик, маючи на увазі Білий дім.

Другий бойовик загрожує президентові США Бараку Обама і президенту Франції Франсуа Олланду. "Ми будемо підсмажувати їх на грилі... з "поясів смертників" і автомобілів з вибухівкою".===

http://www.reuters.com/…/us-france-shooting-usa-video-idusk…

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться