41
3
20 декабря, 17:12
Iryna Gerashchenko

Напередодні Дня дипломата у парламенті провели перший за останні 20 років день подяки з послами дружніх краін, акредитованими в Украіні. Це була дуже важлива зустріч, в ній взяли участь голова ВР, керівники профільних комітетів та міжнародних міжпарламентських делегацій. Спікер А. Парубій подякував дипломатам за підтримку Украіни і закликав до активізаціі наших двосторонніх взаємин.
Я в своєму виступі подякувала за ту увагу, що іі приділяють посли Донбасу, за іх зусилля у встановленні миру в Украіні. Я закликала всіх присутніх дипломатів напередодні новорічних свят звернутися до своіх урядів із закликом використати всі дипломатичні важелі , аби сприяти у звільненні заручників, припиненні вогню, дотримання мінських угод, встановленні миру. Маємо разом докласти всі зусилля, аби всі незаконно утримувані повернулися додому.
Ми вважаємо, сьогодні закладена важлива традиція неформальноі зустрічі з дипломатичним корпусом , цей дружній діалог , без сумніву, сприятиме активізаціі міжпарламентських контактів . Дякую всім колегам, зокрема голові комітету закордонних справ Г. Гопко , членам комітету І. Луценко, С. Заліщук, В. Ар'єву, Б. Тарасюку, В. Присяжнюку, заступнику голови комітету євроінтеграціі М. Іоновій, колегам О. Юринець, іншим , хто долучився до спілкування з дипломатичним корпусом.
P. S. Особлива подяка дитячому фольк- колективу " Правиця" за чудові співи і вірність украінській традиціі.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться