643
195
20 ноября, 14:11
Дмитро Корчинський

Один з найпопулярніших наркотиків у школярів - "крокодил" (дезоморфін). Дуже легко виготовляється з кодеїновмісних таблеток, які реалізуються без рецепту.

Собівартість дози - менше 50 гривень. Підсідають з другої-третьої дози. Людина, яка грунтовно на "крокодилі" помирає в середньому за рік.

Ілля Кива, який нещодавно очолив поліцейський департамент по боротьбі з наркотою, попросив міністерство охорони здоров'я та деякі інші інстанції впровадити продаж кодеїновмісних препаратів лише за рецептами.

Він наштовхнувся на опір лобістів фармацевтичних компаній, які не хочуть втрачати прибутки. Ті проплатили кампанію дискредитації Киви. Ближчим часом, на плюсах, в "секретних матеріалах", вийде брудна агітка проти нього.

Тому, якщо хочете підзаробити на обмазуванні ближнього лайном, звертайтеся до фармацевтичних кампаній. За Киву вони заплатять.

Лише варто пам'ятати, що Бог - веселий і сміється над нами. Не здивуюся, якщо дехто з керівників і журналістів плюсів і фармацевтичних лобістів, незабаром із жахом помітять що руки їхніх дітей починають гнити віт вживання "крокодилу", виготовлення й розповсюдження якого, вони хочуть полегшити. Наші гріхи вбивають нас і наших нащадків.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться