159
27
14 ноября, 12:11
Зорян Шкиряк
радник Міністра в МВС України

ВИКРАДЕННЯ ЛЮДЕЙ :

На що здатна людина, якщо її близького чи родича або ж навіть знайомого викрали та вимагають викуп? «На все», – відповість будь-хто.
Минулого тижня в Україні було викрадено трьох людей. Перед цим було ще три викрадення. Усі зловмисники затримані поліцією по «гарячих» слідах.

Київ. Злочинці, у однострій працівників СБУ, викрали директора будівельної компанії та вимагали за нього 500 тисяч доларів викупу. Потерпілому одягли на голову поліетиленовий пакет і катували. Поліція затримала шістьох озброєних осіб на території Киівської області.Наймолодшому зловмиснику лише 20 років. Один член банди – ветеран російської армії, служив у «гарячих» точках.

Одеса. Група злодіїв ,яка складалася з чотирьох чоловік викрали жінку на парковці в м.Одеса. Вивезли її та охоронця парковки за місто. Охоронця потім виштовхали з авто, а самі поїхали до столиці. За викуп вони вимагали 200 000 доларів. Син потерпілої звернувся до поліції. Зловмисників затримали на території промзони Київської області.

Полтава. Назвавшись працівниками «Полтаваобленерго», зловмисники зайшли до будинку і вимагали у мешканців, матері та дочки, виплати боргу. Отримавши відмову, «комунальники» винесли з будинку телевізор та газову плиту. Потому, під психологічним тиском, змусили 52-річну жінку сісти до мікроавтобуса й поїхали в невідомому напрямку. Затримані три особи.

Житомир. Молодий 22-річний хлопець хотів одружитися, проте дівчина почала зустрічатися з іншим. Він пішов з дому. 7 листопада батьки дізналися від поліції, що семеро чоловіків викрали їхнього сина. З вогнепальним пораненням зловмисники возили хлопця у багажнику автомобіля. Чотирьох осіб було затримано на місці. Троє намагалися втекти, відстрілюючись від поліцейських. Працівники поліції були змушені застосувати вогнепальну зброю.

Киівська область. Жінка звернулась до поліції. Повідомила , що чоловіка викрали невідомі та вимагають 40 000 доларів. Групу зловмисників було затримано. Чоловік повернувся до дому.

Що об'єднує ці випадки? Невідкладне звернення родичів потерпілих до поліції.
Що об'єднує ці банди? Усі вони – міжрегіональні та були сформовані за етнічним принципом, ретельно готували злочин та особливо жорстоко поводились із жертвою.

Що потрібно робити, якщо хтось із ваших близьких став жертвою викрадачів? Перше і головне – звернутися до поліції, незважаючи на всі погрози !!!

https://m.youtube.com/watch?v=mrP0McGkH1A

Слава Україні !

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться