0
0
26 октября, 20:10
Olga Chervakova
Перший заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики в Верховная рада Украины

Пригоди декларації (ОНОВЛЮЄТЬСЯ). Сайт включився, ключ ініалізувався. Виявилося, що за вчора зникла чернетка. Сайт завис. 9:30.
UPD від 10-30. Сайт розвис, пустив в перший розділ. Поля неактивні.
11-00. Знайшлась добра людина, яка придумала, як знайти чернетку. Попросила 10 хвилин.
12:30. Разом з сайтом НАЗК зависла добра людина, яка придумала, як знайти чернетку. Поля неактивні, гіперпосилання не відкриваються.
14:00. У фракційних чатах відбувається тиха істерика, в соцмережах - гучна. Одиниці, які встигли подати декларації, зловтішаються. Решта дивиться на мертвий екран. Хочеться забанити тих, хто пише "а чого ж ви не подалися вчасно?" В мене чернетка була готова ще в суботу, це цілий тиждень до кінця терміну "вчасно".
15:30. Подзвонила Мария Ионова і спитала, до якої категорії ми відносимся. -Маша, в тебе шо сайт відкрився? - Да. - Урааа, я зараз теж спробую. До категорії "А". - Він в мене випадково відкрився, поки працює.
15:32 Перезавантажила сайт, зайшла в перший розділ - чернетка не відкривається. Подзвонила Іонова, повідомила, що в неї знов все зависло, "ліміт із річд".
17:00. Закінчила відповідь на інформаційний запит. 4 сторінки текста. Якщо в когось запрацює сайт, подзвоніть мені, бо я пішла снідати.
18:00. За столом дали прочитати пост голови НАЗК Наталії Корчак. Виявляється, я маю вибачатися за те, що за тиждень до кінця терміну почала заповнювати декларацію. А вони, за те, що система не має пропускної спроможності, - ні. Хоча переконували в зворотньому.
19:00. В новинах радять заповнювати декларацію вночі.
19:30. Я знайшла єдиного депутата, якому байдуже декларування та сайт НАЗК, що висить. Рычкова Татьяна. Прийняла присягу нардепа через 4 дні після вступу закона в силу. Не підпадає під е-декларування-2015.

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться