835
13
20 ноября, 18:11
Max Nefyodov
Deputy minister в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Пропустив красиву цифру - 20 000 підписників та друзів. Дякую вам всім! Сподіваюсь, що хоча б частині з вас справді цікаві реформи, та ви вірите в те, що ми робимо На решту, сподіваюсь, вплинула ‪#‎СилаБороди‬!

Я, взагалі то, майже не вів ФБ аккаунт до держслужби. Але тут, гадаю, це важлива складова роботи:
- зворотній зв'язок. Ви можете бути певні, що я читаю майже всі коментарі і повідомлення - ну і пишу все теж самостійно. Не звертайтесь до посередників, не вірте чуткам про змову та корупцію - ви завжди можете написати мені напряму.
- інформування про реформи. Я б дуже хотів показувати картину без цих емоційних перевантажень, які виливають ЗМІ. Ви не уявляєте навіть, наскільки викривлений цей світ зрада-перемога порівняно із поглядом зсередини. Робота не цікава майже жодному журналісту - зато хто кого копнув - питання тижня! Вибачте, але якщо вас цікавить ЦЕ - не дивуйтесь, що ви бачите саму зраду і пічаль...
- прохання про допомогу. Як не дивно, але ФБ - ефективний інструмент пошуку працівників, підрядників та просто будь-чого, що потрібно. Ще раз дякую за все це - без вашої підтримки ми не впораємось!

Вірю - далі буде цікавіше! Stay tuned!

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться