229
0
20 ноября, 23:11
Igor Lutsenko
Народний депутат в Верховная рада Украины

З офіційних фактів слідства:

- Викрадення людей проводили ватажки кримінальних угрупувань з Харкова і Дніпропетровська.
- Найвідоміші інциденти - Луценко, Чорновіл, Вербицький. Побиття Чорновіл організував кримінальний ″авторитет″ із Дніпродзержинська Олег Нетребко, зараз в міжнародному розшуку.
- Найбільш організована ланка тітушки-мусора - ОПГ ″Оплот″ Жиліна.

З фактів переданих ГПУ з боку агентури С14 серед правоохоронців, завербованої активістом Андрієм Медведьком:

- Розвідка і збір інформації задля викрадення Луценка, Чорновіл, Вербицького здійснювали працівники оперативної служби МВС (т.з. сьомий відділ, ті ж що убили Гонгадзе). Наприклад точно відомо, що в день нападу на Чорновіл її автомобіль міліцейська ″наружка″ довела до метро Харківська, потім отримала наказ передати спостереження ″невстановленим″ особам після чого відбувався напад.
- Пошук та встановлення місць паркування машин Олександра Данилюка та Віктора Поштаря, які були спалені, вели працівники карного розшуку МВС.
- Стеження за активістами і транспортом учасників ″Автомайдану″ вели працівники Донецького загону управління оперативної служби МВС.

Інші відомі речі:

- Найбільше крові на руках тітушок київського ватажка ″Ушастого″. Найманці переважно з Макеєвки та Ясинуватої.
- Керівник на час Майдану підрозділів карного розшуку і оперативної служби МВС Василь Паскал. Він же в минулому один з керівників слідчих підрозділів МВС у Донецьку. Він же працював на керівних посадах в УБОП.
- Дослівно Аваков у ВР сказав журналістам: ″Паскал? Я считаю это лучший милиционер страны.″
- Харківські тітушки працювали по базах даних активістів, які створювали працівники карного розшуку з 2012-го року. Тоді прийняли новий КПК і всі підрозділи аналітиків та слідчих МВС перекинули на ″політичних″ ворогів режиму.
- Лідер кримінального ″Оплоту″ Євген Жилін в колишньому офіцер УБОП МВС.
- Рагімов Таваккулу Магерраму - один з керівників харківських тітушок, що брав участь у викраденні та побитті євромайданівця, на метро Петрівка у Києві був на той момент чинним співробітником МВС. В липні 2015-го суд відпустив Рагімова під домашній арешт.

Аргументовані підозри з боку джерел в МВС та СБУ:

- Офіцер СБУ: ″Паскал должен был сесть. Мы его после Майдана готовили на посадку. У него руки по локти в вашей майдановской крови. Я не знаю скока он занёс вашему Авакову миллионов, чтобы отмазаться. Это же смешно, что оно вылезло теперь и по сути рулит всем. Аваков там как собственник пакета акций. Реально управляющий в министерстве - Паскал, поскольку Авакова никто с ментов не слушается без Паскала″.
- Офіцер з МВС, висока посада, переатестувався в поліцію: ″Паскал иногда лично принимал участие в пытках подозреваемых. Иногда людей сажали по грубому монтажу телефонных переговоров. Мобильные перехваты и базы данных это любимая тема Паскала. Отпижженые активисты - его людей работа, их база данных. На Медведька у него личная вражда. Вы взяли на Майдане нескольких офицеров семерки и после этого личный состав начал ссать работать, опасаясь, что у вас тоже есть база. Их лица, в плане.″

...

Особисто мені ясно, що кримінальні групи, залучені до винищення активістів Майдану, були тісно пов`язані з керівництвом МВС. Більше того вони працювали у тісній співпраці із засекреченим сьомим відділом МВС. Очевидно, що найбільші виходи, компромат і контакти в кримінальному середовищі мали слідчі та УБОП. Після Майдану Паскал, який причетний і до УБОПу, і до керування всіма слідчими діями по майданівцях, по суті очолив МВС, ставши головним заступником Авакова.

Угрупування тітушок, що працювали проти Майдану не розгромлені. Жоден працівник управління оперативної служби, що приймав участь у організації нападів на майданівців не притягнений до відповідальності. Слідчий Роман Козлов, в якого в 2013-му році висів російський прапор в кабінеті, садив майданівців у СІЗО, проходить атестацію в поліцію.

Андрій Медведько - активіст С14, якого намагалися покалічити ще в травні 2013-го року(перший випадок останніх років коли удалося зловити сьомий відділ на гарячому - https://www.youtube.com/watch?v=jG-5nfJ1060 ), збирав інформацію про діяльність ментів проти майданівців, зараз у СІЗО, як ″убивця Бузини″. Керував операцією із затримання Медведька офіцер київського 7-го відділу. Той же, чиїх людей ловили ми ловили на Майдані під час нападів на активістів.

З річницею Майдану вас, друзі.

Зробіть репост.

Поділіться святковим настроєм...

Євген Карась Андрій Медведько Денис Поліщук Богдан Тицький Александр Кравчук Igor Lutsenko Юрій Ноєвий Ганна Сінькова Дмитро Різниченко Andrii Bashtovyi Левко Стек Oleksii Tamrazov Vasily Terkin Daniel Kovzhun Alexey Arestovich Olexandr Dovgy Руслан Сан-Марино

Оригинал
Твитнуть
Поделиться
Поделиться